Маж од Радовиш се соблекол и им го покажувал пенисот на полицајците – потоа удрил по нив!


Од МВР информираат дека синоќа полициски службеници отишле во објектот „Брацо“ во Радовиш поради пријава за нарушување на јавниот ред и мир, а кога влегле внатре 32-годишниот Г.И. почнал да ги навредува, омаловажува, притоа соблекувајќи ги панталоните.

policija-manijak-lazni-policajac-1343157604-189451

Од страна на полициски службеник му било укажано да престане со недоличното однесување, но истиот продолжил да вика и со тупаница го удрил полицискиот службеник во пределот на градите. Г.И. потоа бил приведен приведен.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1