Мекиците од Стража се симнуваат во Скопје


 

Мекиците од Стража, по се изгледа ќе дојдат поблиску до Скопјани. Компанијата која стои зад овој легендарен бренд отвора објект на улица Македонија, пишува пресс 24. според овој оглас кој денеска се појави во дневните весници се бараат касиерки за објектот во Скопје.

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1