Местенка во „Преживеан“?Според српските медиуми, манекенот Владимир Вуксановиќ кој победи во реалното шоу „Преживеан“ и ја однесе главната награда од 50.000 евра имал „врски“ во продукцијата на шоуто.

Според српскиот портал „pressonline“ тој бил во роднинска врска со главниот продуцент на „Преживеан“ односно е братучед на водителката Бојана Јанковиќ чиј сопруг пак е Огњен Јанковиќ, фронтмен на групата „Београдски синдикат“ и еден од главните луѓе на „Вижн тим“ кој го подготвувал реалното шоу.

Tags: , , , ,

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1