Местото каде монструмот ја закопал Тијана (Видео/Фото)


Телото на младата Тијана по која трагаше цел Балкан е пронајдено во импровизирано ѓубриште.

Закопана е на 23 километри од местото на кое беше киднапирана. Се претпоставува дека е убиена од монструмот уште истата вечер меѓу 25-ти и 26-ти јули.

2 метри висок, 100 килограми – ова е монструмот кој ја уби Тијана

Месарот ја набљудувал Тијана и чекал да биде сама – таткото скршен од болка

Балканот плаче: Откопано телото на малата Тијана – убиецот месар уапсен

mestoto2 mestoto1 nestala-tijana-juric

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1