МОЌНО ВИДЕО: ПЕСНАТА НА ПРИПАДНИЦИТЕ НА ЕБР ЌЕ ВЕ НАТЕРА ДА ВИ ПОЛАЗАТ МОРНИЦИ ПО ТЕЛОТО!


specijalna edinica

Македонија земјо моја најмила, секогаш и секаде ние први одиме. За тебе живот даваме, Македонија. Секогаш и секаде ние ќе се бориме. Ова е песната на Единицата за брзо распоредување која гордо и моќно пред речиси една година ја кажаа новите 113 припадници на полициската единица.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1