МОНСТРУМ: Жена се обидела да обеси едногодишно дете


Неидентификувана жена се обидела да обеси едногодишно дете во градинка во Минеаполис, по што се обидела да побегне со комбе.

За време на бегството прегазила две лица.rstjnfshfdghfdsgdsf

Асистентот на шерифот Крис Андерсон изјави дека родителите на детето стигнале на време за да го спасат.

Според неговите зборови, осомничената била вработена во градинката.

Откако со златно комбе удрила пешак и велосипедист, продолжила да вози, но ја застанале случајни минувачи на мост од кој се заканувала дека ќе скокне.

Жената моментално се наоѓа во притвор, додека велосипедистот претрпел сериозни повреди.

„Не знаеме што се случило со неа. Во тој момент во градинката се наоѓале уште 6 дечиња“, изјави полицискиот службеник.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1