Монструми убиле шестгодишно девојче и голо го оставиле на улица (Видео)


Монструми од Тексас убиле мало шестгодишно девојче, па го оставиле сосема голо со врзани раце во пластична ќеса.

alana-galager-1372970155-334909Полицијата ја идентификувала шестгодишната Алан Галагер која во понеделникот била пронајдена мртва од страна на двајца тинејџери кои случајно минувале на улицата.

Си-Ен-Ен пренесе дека девојчето починало во 19 часот, малку пред да биде пронајдено. Еден од тинејџерите кои ја здогледал ќесата вели дека рачињата на девојчето биле врзани, главата и била покриена и била оставена сосема гола на улица.

– Девојчето има пластичка кеса на главата, глетката е ужасна, велел низ солзи тинејџерот кој повикал полиција.

Еве ја аудио снимката од повикот на тинејџерите до полицијата.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1