Монструмот се додворувал на малолетнички преку Фејсбук


Монструмот од Сурчин, Драган Џуриќ, кој е осомничен за убиството на 15 годишната Тијана Јуриќ пред да го изврши злосторството заведувал малолетнички на фејсбук. Месарот се обидувал преку социјалните мрежи се обидувал да стапи во контакт со малолетни девојки, а еден таков обид имал на 7 јуни. Тој ден Џуриќ почнал да и се додворува на една малолетничка не постара од 15 години и да и коментира на фотографијата.

– Би сакал да ме гледаш со тие очиња кога ќе се разбудам, и пишал Џуриќ.

– хм, убаво би сакал ти, му одговорила девојката по што Џуриќ повеќе не се огласил.

monstrum534

 

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1