Му пришол одзади во автобус и го задавил со марама без никаков повод (Видео/Фото)


Невин човек бил задавен со марама кога сопатник во автобусот, без никаков повод му пришол одзади и го задавил со марама. Човекот не направил ништо за да го испровоцира нападот, полицијата ги истражува мотивите за убиството.

На снимките од безбедносните камери во автобусот се гледа како убиецот го дави со марама 37 годишниот човек кој одел на работа во областа Earls Court во Лондон.

Снимката е објавена од полицијата во надеж дека некој ќе го препознае убиецот кој избегал од местото на настанот.

 

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1