На 28 години стана прабаба (Фото)


prababа

На 28 години Кели Бејкер е веќе прабаба. Таа во 2010, по 4 годишна врска, се омаила со 68-годишниот Боб. Така одеднаш станала мајка, баба и прабаба – Добила 3 деца и 9 внуци, а пред 5 месеци го добила и своето прво правнуче, бебето Лејла.

Таа е пресреќна со своето семејство иако нејзиниот сопруг Боб е 40 години постар од неа. Кели вели пресреќна е иако пријателите се обидувале да ја убедат да не се мажи за Боб

Кели ги прифатила неговите деца како свои иако вели се надевала дека ќе има и свои деца сепак и неговите деца сега ги гледа како свои. Нејзиниот сопруг пак на тврдењето на Кели дека нема да има свои деца вели – Никогаш не вели никогаш.

kelibejker_1385628278_670x0

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1