На овие линкови може да гледате Оскар – ред карпет преку камери во живо


oskar1The Oscars Red Carpet:

LIVE: Fashion Camera: http://abcn.ws/liveone
LIVE: Red Carpet: http://abcn.ws/livetwo
LIVE: Overhead Cam: http://abcn.ws/livethree

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1