На овие телефони пријавувајте непогоди


Отворени телефони за граѓаните за пријавување на непогоди предизвикани од поплавите во Скопје – 02 3073010, 02 3297295, 02 3297204.

Ужас: Пропадна земјата во Ново Лисиче – ги повлече автомобилите на паркингот (Фото/Видео)
Земјотре во Скопје вечерва

poplava skopje1

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1