На премиерот му сместија новинарка без гаќи – како реагираше? (Видео)


Водителка со безобразно кусо здолниште, без гаќи и со длабоко деколте е новинарката која била одбрана да го води ексклузивното интервју со премиерот на Србија Ивица Дачиќ.

dacic i gola voditelkaСе работело за измама односно – не бил вистински разговор, туку Дачиќ е последната жртва на познатиот серијал на скриена камера со наслов „Невозможна мисија“.

Снимањето на емисијата е направено во студио на една позната телевизија, чиј сопственик, како ни вработените, не претпоставувале дека тука ќе се снима „Невозможна мисија“.

dacic i gola voditelka11Водителката додека му поставува незгодни прашања во стилот на ,,основен инстикт,, ја имитира Шероун Стоун и ги прекрстува нозете додека помеќу јасно се гледа дека е како од мајка родена односно без гаѓички 🙂

Идејата на авторот била да тестира на кој начин ќе реагира српскиот премиер кога ќе забележи дека водителката не носи гаќи додека разговара со него.

Дали ќе остане прибран и сталожен, какви ќе му бидат одговорите и концентрацијата и дали ќе и упати било какво прашање на водителката врзано со ситуацијата и дали Дачиќ ќе го направи до крај интервјуто, ќе се знае утре во премиерата на споменатиот серијал.

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1