Нападнати неколку деца на Кеј


Вчера во 12.00 часот во Полициската станица во Центар М.Т. пријавила дека претходната вечер околу 22.00 часот на ул.„Кеј 13-ти Ноември“ нејзиниот малолетен син заедно со неговите другари биле физички нападнати од група од пет-шест други лица на возраст од околу 20 години.

kej vardar

 

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1