Направете си домашен чипс за пет минути (видео)


За само пет минути можете да направите совршени, крцкави грицки од компир.cips-1

Меѓу останатото, овие грицки се економични, брзо се припремаат, а можете да самите да го изберете вкусот.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1