Не можела да издржи –имала 50 оргазми дневно поради пореметување – се самоубила (Видео/Фото)


Триесетидевет годишната Гречен Моланен, била пронајдена мртва во нејзиниот дом во Спринг Хил Флорида, од страна на локалната полиција, која констатирала дека станува збор за самоубиство.

Моланен патела од сексуално пореметување кое траело речиси 16 години. Моланен како што објавила во весник, доживувала дневно и по 50 оргазми. Поради ваквото рарастројство не можела да работи, а во последната година имала три обиди за самоубиство. Откако ја објавила нејзината приказна во весник таа го извршила самоубиството.

Дури и објавила своја фотографија со гас маска – алудирајќи дека се гуши. Голем број на луѓе кои што ја прочитале сторијата веднаш се обиделе да помогнат, но веќе било предоцна.

Засега не се знае колку жени патат од ваквата болест, но експертите велат дека истата не е ни најмалку наивна и дека истата достигнува над илјада.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1