НЕ ЗНААТ КОЈ Е: Бездомник секоја вечер има секс со различна девојка (ВИДЕО)


Џо неодамна заврши на улица; мајка му го исфрлила од домот затоа што му пронашла дрога. Меѓутоа, иако спие на асфалтот, Џо има многу гламурозна тајна.
Кога ќе го видат легнат на плочникот, луѓето му велат дека минатата ноќ се напил и дека треба да оди дома. Никој од нив не претпоставува дека момчето нема покрив над глава и дека живее на улица
Џо користи многу добри шампони и дезодоранси и води грижа за својата хигиена. Тој секоја втора вечер ќарува по една девојка и преспива кај неа.bezdomnik-kazanova-newyork-snadzi-se-pa-zivi-01
-Њујорк е неверојатен град бидејќи има осум милиони жители и поради тоа можеш да имаш редовен секс.
 Ќе ѝ пријдам на некоја девојка, ќе ѝ кажам дека ја сакам и дека би ја оженил. Синоќа спиев кај една девојка и морам да ви кажам дека пиевме и јадевме како вистински богаташи; открива Џо.
Ромео од асфалтот признава дека пие огромна количина алкохол секојдневно,  но дека не жали по својот стар начин на живеење.
-Можеби спијам во картонска кутија два-три дена неделно, но кога ќе се разбудам, можам да правам што сакам; открива Џо и додава дека околу 7 часот наутро девојки го будат на тротоарот и му велат дека се напил и дека мора да си оди дома, а тој им вели: „Јас сум дома“.
Сепак, заводникот советува да не ги следат неговите постапки.
-Никогаш немојте да бидете како мене. Овој живот не е за секого. Сигурен сум дека од сите бездомници во Њујорк само јас можам да го изведам ова сра*е.

Телегреф.мк

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1