Никола Груевски предизвикан да се полие со кофа со вода (Видео)


Полевањето со ледена вода стигна и во Македонија. Сара Мејс се полеа со вода и ги предизвика Тони Михајловски, Дарко Панчев, но и премиерот Никола Груевски да го сторат истото.sara-mejs-300x168

– Ги предизивикувам Премиерот Никола Груевски, фудбалската легенда Дарко Панчев и актерот Тони Михајловски да се полеат со вода или да донираат за лечење од АЛС.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1