Никола Којо си ја дотера линијата (Фото)


Со класична диета, редовни тренинзи, Никола Којо ја доведе својата  линија на онаа која ја имаше во време кога го ставаа високо на листата на еден од регионално најпопуларните и најпривлечни актери.nikola-kojo

Никола Којо беше на врвот на популарноста за време на филмот “Ми нисмо анѓели“ и тогаш беше маж по кој врескаа и остануваа без здив припадничките на понежниот пол од регионот. Во меѓувреме, стана вистинска ѕвезда и еден од најдобрите актери  на овие простори.

Но, со славата, па женидбата и три деца дојдоа и килограмите.

– Станува збор за класичната диета, а почна и редовно да тренира, а сето тоа ги даде резултатите“, кажал извор за српски Блиц.

Напор вреден за внимание и пофалба, Којо е повторно оној стариот и изгледа како да намалил 30 килограми!

2nik.jpg500

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1