Нов интернет хит – дете извадено од памет од Путин (Видео/Фото)


putin-scares-small-boyНов интернет хит се шири со москавична брзина низ социјалните мрежи.

Две фотографии сликани една по друго.

На првата ништо чудно. Путин се наведнува да зборува со едно мало детенце.

Но на втората фотографија се гледа малото дете кое е во комплетен шок – изразот на лицето кажува се.

putin-boy-2-ft

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1