Нов инцидент во собранието – викање, закани, скандирање (Видео)


jani makraduliУште еден инцидент во Собранието. Според видеото група паратеници повторно се спротиставиле на претседателката на комисијата Благородна Дулиќ.

Овој пат главни актери биле Макрадули и Милетиќ – погледнете

ВИДЕО: ПРАТЕНИЦИТЕ ПРЕД ТЕПАЧКА – ЕДЕН ЧЛЕН ГО СНИМИЛ ИНЦИДЕНТОТ

Видео Прес24

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1