Новиот 007 ќе биде жена


Весникот наведе дека станува збор за 42-годишната британска актерка Оливија Колман, која би требало да биде прва жена во улогата на познатиот агент, откако Даниел Крејг дефинитивно одби каков било понатамошен ангажман во ликот на Џејмс Бонд.zena-007

– Време е по сите овие години на ладни и безчувствителни Бондовци, да дојде некој кој може да покаже човечност, изјавил „доверлив“ извор за „Дејли Мејл“.

Иако читателите оваа вест веднаш ја препознаа како првоаприлска шега, многумина од нив сепак оценија дека навистина би било убаво да се види „женски Бонд“.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1