Ново Фото: Вчера се вериле денеска ја убил, не можат да ја идентификуваат другата девојка


Според последнтие информации убиената е Виолета.Н, телото на машкото лице биле пронајдено во дворот на училиштето Круме Кепески. Како што објави телевизија Сител се работи за Кирил.Р.

photo-2

Според информациите Кирил и бил вереник на Виолета, а вчера дале збор и се вериле. Полицијата се уште не може да ја идентификува втората жртва – женско лице кое е најдено убиено во неговиот автомобил опел астра. Девојката немала никакви документи за идентификација па се претпоставува дека е од населбата.

Девојките се убиени со пиштол кој го поседувал со дозвола.

Ова се фотографии од автомобилот и од местото вечерва кои ги објави Прес 24

УБИСТВО ВЕЧЕРВА ВО КИСЕЛА ВОДА – УБИЛ 2 ЖЕНИ И СЕ САМОУБИЛ

photo-1

photo-2

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1