Видео: Детали за убиството во Кисела Вода – мотивите нејасни, вчера правеле веридба


photo-1Според информациите Кирил и бил вереник на Виолета, а вчера дале збор и се вериле.

Полицијата се уште не може да ја идентификува втората жртва – женско лице кое е најдено убиено во неговиот автомобил опел астра. Девојката немала никакви документи за идентификација па се претпоставува дека е од населбата.

Девојките се убиени со пиштол кој го поседувал со дозвола.

Повеќе детали на следниот линк –

УБИСТВО ВЕЧЕРВА ВО КИСЕЛА ВОДА – УБИЛ 2 ЖЕНИ И СЕ САМОУБИЛ
НОВО ФОТО: ВЧЕРА СЕ ВЕРИЛЕ ДЕНЕСКА ЈА УБИЛ, НЕ МОЖАТ ДА ЈА ИДЕНТИФИКУВААТ ДРУГАТА ДЕВОЈКА

Видео Прес 24 од вестите на тв Сител

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1