ОД ДАНИЕЛ НИ ТРАГА НИ ГЛАС: Синоќа го „снемало“ од хотел, никој не знае каде е!


Единствениот претставник на регионалното шоу X Фактор, Даниел Кајмакоски исчезна и никој не може да го најде.

daniel666Вака гласеше оправдувањето за неговото отсуство на денешната прес конференција.

Во текот на вчерашниот ден беше најавено дека Кики, Тамара и Даниел ќе одржат прес конференција за да го најават претстојниот концерт во Скопје. Само Даниел не се појави.

На прашањето од Курир каде е Даниел Кајмакоски и која е причината за неговото отсуство организаторот на концертот вели дека „од синоќа Даниел никаде го нема и никој не може да го најде“.

Од организацијата ни изјавија дека дополнително ќе бидеме известени за причините за отсуството на Даниел Кајмакоски.

Курир

Никој не му кажал на Даниел дека има прес – ќе се извинат ли новинарите што одма го нападнаа?
Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1