Одмаздата продолжува: Објавени фотографии од голата Тања Савиќ (фото18+)


Поранешниот соработник на Тања Савиќ, Бане Ѓокиќ продолжува со бескрупулозната одмазда врз својата некогашна шефица.tanja gola

На се уште официјалната Фејсбук страна на пејачката тој споделил нејзина фотографија на која таа нема долна облека.

На фотографијата Тања е фотографирана од зад грб и се гледа нејзиниот задник, а администраторот најавува фотографија и од предната страна!

„Една фотка од зад грб а наскоро ќе има и од напред!Фотографија од архива 20.05.2014.“, стои до објавената фотографија која го запали интернетот.SHOK-FOTO-TANJA-SAVIC-501x650

Vistina.mk

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1