Сузана Манчиќ во провокативна акција: Еротски сцени со помлад маж (ФОТО)


Дали сум со колегата Миљан или не во приватниот живот, проценете сами, вели Сузана.

suzana mancic

Познатата водителка, пејачка и актерка, Сузана Манчиќ во серијата „Звездара“ Сузана игра сопственичка на прекуокеански бродови, која ужива во слаткиот живот и убавите млади мажи. Така, на Сузана во еротските сцени  во креветот друштво и прави помладиот актер Миљан Прљета.

 

 

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1