Ограбен спортскиот центар Борис Трајковски


На булеварот „Октомвриска револуција“ во Спортскиот Центар  „Борис Трајковски“, засега непознат сторител извршил кражба од сефот на кој се наоѓал во пријавницата, од каде одзел дневен промет во износ од 376.220 денари, како и плик со 21.000 денари.
 Полицијата трага по сторителите.
boris trajkovski sala
Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1