Опозиција и позиција носат буџет– ВИДЕО Милојко и Клатас :)


558046_4777613353186_556376180_nИзлезе и првиот клип од спектакуларната престава ,,Умри мушки,, која на 2.2 се оддржа во универзалната сала. Ако ја пропуштивте ,.Умри мушки,, си се лишивте од смеење од срце.

Тандемот : Бојан Велевски и Ефтим Трајчов–Ѓаурски беа спектакуларни, а доказ се и овие фотки кои се сами доволни да ве насмеат – тогаш замислете како беше во универзалната сала цели два ипол часа.

Насмејте се од срце со овој клип каде позиција и опозиција т.е Милојко и Клатас го носат буџетот 🙂 🙂

2 ЧАСА ГАЗЕЊЕ – СПЕКТАКЛ НА ПРЕСТАВАТА ,,УМРИ МУШКИ,, (ФОТО)

Tags: ,

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1