Осудуван педофил силувал 12-годишно девојче


Хрватските медиуми пренесуваат дека во близина на Вараждин покрај реката Драва минатиот петок билo силувано 12-годишно девојче.

 

siluvac pedofilДевојчето тој ден  шетајќи се низ Вараждин го изгубило од вид својот полнолетен пидружник во гужва на семафор, а озлогласениот силувач кој најверојатно ја следел жртвата, веднаш го искористил тоа.

Силувачот го однел малолетното девојче покрај Драва, каде го извршил сексуалниот чин. Станува збор за бездомник-предофил кој и е познат на полицијата.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1