Ова е последната снимка на малата Тијана – ПЕЕ КАКО АНГЕЛ (Видео)


tijana54415-годишната Тијана Јуриќ која беше брутално убиена имала ангелски глас пред за жал и самата да стане ангел.

Убиецот е месар од Сурчин кој бил гостин во местото Бајмок каде исчезна девојчето. Телото го закопал во близина на Сомбор.Полицијата убиецот го нашла и уапсила во Сурчин. Тој по неколкучасовно испрашување признал дека ја грабнал и убил Тијана.

Tijana na – 22:55 од видеото

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1