ОВА Е СРБИНОТ КОЈ ЌЕ ОДГОВАРА ЗА УБИСТВОТО НА ДИМИТАР ОД ОХРИД !


Дваесетидеветгодишниот Бојан Угреновиќ од Кралјево е човекот кој на новогодишната ноќ на смрт го претепа Димитар Матилоски од Охрид.

ohridnet.com

ohridnet.com

Тој во моментов е во притвор и ќе одговара за убиство на свиреп начин. За кривично дело помагање ќе одговараат и двајца негови другари исто од Кралјево. Овие фотографии се од фејсбук профилот на Бојан.

Инаку 27 годишниот  Димитар Матилоски беше на смрт претепан на новогодишната ноќ пред кафулето Табана. Расправијата со Бојан настанала за место на шанкот во кафулето.

ohridnet.com

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1