Оваа реклама насмеала половина милион луѓе – смешна ли ви е вам?


reklama1-260x150И ако не сме потполно сигурни колку самата тематика е поврзана со производот, но рекламата која ја претстави компанијата Мајкрософт е комична.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1