Пајак службата многу љубезна – „повелете пак“ стои на фискалната (Фото)


Фискална сметка од платена казна на пајак службата стана вистински хит. Ај што сте биле нервозно што ви го дигнале возилото, ај што сте се олесниле за 1500 денари за да си го земете – ако ништо друго барем фискалната ќе ве насмее.

Откако ви ги земале парите пајак службата најдолу на сметката ви порачува – ,, Повелете пак,, 🙂

1011119_1386763258254481_616160180_n

pajak1

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1