ПАРИЗ ЖИВО: Гледајте што се случува во моментов


Во Париз над 20 жртви и уште најмалку 60 заложници во три терористички напади .

Следете во живо  ТУКА или ТУКА.

pariz pukanje 3

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1