Почина бебе на возраст од два месецa


Вчера во МВР околу 10 часот екипа на Итна помош во Скопје било пријавено дека во село Студеничани имало починато бебе на возраст од два месецa.

Од страна на лекар била констатирана смрт без траги на насилство.

По наредба на Јавен обвинител телото на починатото бебе е предадено за обдукција.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1