Подгответе се за вистинска зима – ПРОГНОЗА за Јануари


Македонија е окована во студ. Температурите длабоко под нулата, а од денеска се очекува и снег. Ова е временската за цел јануари.

Screenshot_276

Screenshot_277

 

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1