Погледнете каде вее снег во Македонија во моментов (ФОТО)


Речиси цела Македонија е зафатена од снежни врнежи. Погледнете каде ве снег во овој момент. Температурите се движат околу нулата, во Скопје моменталната температура е минус 1.

mapa-nova_thumb_medium500_443 mapa_thumb_medium500_319

Kurir.mk

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1