Погледнете како изгледала Лепа Брена на 18 години! (ФОТО)


Лепа Брена е една од најголемите музички ѕвезди во поранешна Југославија. Како што секој знае, таа има повеќе од успешна кариера која трае со децении, но дали некогаш сте се запрашале како изгледала пејачката како тинејџерка.

Доколку е така, на Инстаграм профилот на пејачката се појави едната таква фотографија.

– Прва лична карта, 18 години, тогаш Фахрета Јахиќ, денес Живоиновиќ, – пишува под сликата. lepa-brena-na-18

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1