Поранешниот руски премиер “уловен” со љубовницата: Парот е снимен тајно во стан во Москва


Некогашниот премиер на Русија, Михаил Касјанов, бил снимен во тек на сексуален однос со позната британска активистка.ruski premier

Всушност, оженетиот Касјанов (58) којшто се смета за единствен вистински политички противник на сегашниот претседател на Русија, Владимир Путин, е снимен во стан со љубовницата, извесна Наталија Пелевин (39). Овој секс-скандал со сигурност ќе има исклучително негативно влијание врз неговиот политичкиот кредибилитет.

Засега не се знае кој и зошто ги снимал. Но, поединечни аналитичари сметаат дека ова е направено само за да се посрамоти прочуениот опозиционер.

Но, освен што го напаѓа и посрамотува Касјанов, ја посрамотува и британката Пелевин, којашто важи за постојан критичар на Руското раководство и која е активна како опозиционер повеќе од десет годиниmihail-kasjanov-foto-youtube-01

На црно-белиот видео запис нема никакви експлицитни секс сцени, но лицата на “главните актери” се јасно видливи.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1