Поставил камери да сними духови – Снимката открила нешто многу пошокантно! (ВИДЕО)


Маж кој бил убеден дека во неговата кујна има духови, поставил камери во својата куќа, надевајќи се дека ќе ги сними, но на снимките кои подоцна ги прегледал ја видел својата љубовница во сексуален чин со неговиот малолетен син.

news_112722Шокираниот маж, жител на Тасманија, не можел да дојде при себе кога ја видел својата 28-годишна љубовница во прегратка на неговиот син. Девојката на суд признала дека имала сексуални односи со малолетник, но првично го отфрлила обвинението, тврдејќи дека се работи само за „невина прегратка“.

Момчето изјавило како низ годините повеќе пати стапувал во интимни односи со жената која 11 години била во врска со неговиот татко. Поротата, исто така, дознала дека прељубниците оделе на викенди.

Судијата ја задржал жената во притвор, а казната ќе биде изречена во понеделник.

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1