Пред Северина Игор бил во врска со маж- трансексуалец (Фото)


Игор, синот на пејачот Драган Којиќ Кеба, кој неодамна се ожени со пејачката Северина, имал бурен живот пред неа. Како што дознава „Ало“ пред да почне да се гледа со Северина бил во врска со трансексуалката Наташа Маза.

igor-severina500

– Игор и Наташа се гледаа повеќе пати, но првата средба им била во една телевизија каде што Игор пристигнал со својот татко. Кеба по гостувањето заминал дома, додека пак Наташа и Игор продолжиле во кафуле. По неколку дена двајцата биле на вечера, а потоа во еден луксузен апартман. Нивното гледање се сведувало на одење по вечери, хотели а некогаш и дирекно се сретнувале во апартман. Нивната врска не беше со претензија за нешто посериозно, бидејќи Игор веќе се гледаше со Северина. – сподели изворот кој е воедно и нивен заеднички пријател.igor_insta_231220152

– Помеѓу нивните заеднички друштва нивната врска не била тајна. Наташа постојано зборувала за Игор, за тоа како е разгалено дете но и многу енергичен. Колку што  знам јас последен пат се видоа двапати пред свадбата на Игор и Северина и притоа се договорија да ја прекинат нивната комуникација. – изјавил изворот за српски медиуми.Screenshot_263

Неодамна Наташа имала статус на својот Фејсбук профил од кој српската јавност била шокирана.
– Малиот Кеба има голем, а големиот Кеба има мал.natasamaza_face_23122015

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1