Прегазено девојче кај католичка во Скопје


Вечерва на булеварот Митрополит Теодосиј Гологанов кај кружниот тек кај Католичка црква, прегазено е девојче.soobrakajka - brza pomos

Според информациите девојката била удрена од фијат уно

Не се познати ниту идентитетот на возачот ниту на повреденото девојче. Девојчетоне префрлено во ургентен

 

 

 

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1