Принцот Хари пиштол гол – изгубил игра на соблекување (ФОТО)


Принцот хари во својата луксузна соба во хотелот во Лас Вегас собрал пријатели. Играле билијард на соблекување. Очигледно изгубил и го соблекле до гола кожа. Некој од пријателите го сликал и фотографиите осамнаа на порталот ТМЗ.

Share Button

Tags: , , ,

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1