Прободеа момче кај Олимписки пред мои очи – Никој не сакаше да помогне!


На социјалните медиумите денес се прошири една страшна вест која млад тинејџер ја сподели со своите пријатели. Информацијата говори за еден трагичен настан кој што се случил во Скопје и за безбедноста на скопските улици.

laptoppng59101asdadssad

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1