Раскошниот дом на Жељко Јоксимовиќ (ФОТО)


Следните две епизоди на музичкото шоу „Икс-фактор“ се посветени на третата фаза од натпреварувањето, а тоа е ретка да се ѕирнево домовите на познатите. Во недела, тоа ќе бидат куќите на Жељко Јоксимовиќ и на Масимо Савиќ.

zeljko x fakto2r

Имено, кандидатите ќе поминат низ уште една селекција, последна пред концертите во живо. Во домовите на судиите, секоја група натпреварувачи ќе настапи во куќата на својот ментор. Понатаму продолжуваат само половина од кандидатите.

Жељко Јоксимовиќ ги пречека девојките во својот дом во Белград.

Со помош на еден од продуцентите на шоуто, Мирко Вукомановиќ, тој ќе одлучи кои три девојќи ќе останат во тимот, а кои три ќе ги испрати дома.zeljko x faktor

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1