Родителите пред развод – Таткото има 30 години помлад дечко!


simpson26f-1-webЏесика Симпсон е во шок. После долги години мирен брак, родителите на оваа пејачка се пред развод! Причина – Нејзиниот татко неодамна призна дека сака момчиња, а тоа го потврди со тоа што е во врска со 30 години помлад дечко.Парот е во брак од 1987 – та година, а барањето за развод го поднела мајката на Џесика уште во септември.

Џесика одлучила да го поддржи својот татко и вели дека тој има право да си ја бара својата среќа и љубов.

haha

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1