Русин умрел од алкохол се разбудил во мртовечница, се вратил на журка и продолжил да пие!


Мажот се онесвестил откако испил повеќе алкохол, па по грешка бил прогласен за мртов. Овој случај на истокот на Русија бил пријавен во средата, но не е сосема јасно кога точно се случил.

Неговите пријатели повикале брза помош и медицинските лица го прогласиле за мртов и го однеле во мртовечница. Сепак, човекот на крајот се вратил, а бил во ладилнил во мртовечница.mrtov alkohol

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1