Сакал да си гледа порно – барајќи, начекал филм со својата сопруга


Египјанец кој што сакал да гледа порно филм во интернет продавница останал непријатно изненаден откако ја здогледал својата сопруга во интимни односи со друг маж.

pornografija1Кога отишол дома се соочил со својата сопруга која најпрвин негирала па дури и го опсула и барала да го види филмот.

Неможејќи повеќе да крие му ја признала целата вистина дека- го изневерила со маж со кого имала врска пред да стапи во брак, а својот сопруг никогаш не го сакала иако заедно имаат четири деца.

Верната сопруга имала уште 11 други филма во кои е снимана во интимни односи со нејзиниот љубовник.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1