Сакала да му биде робинка, па го тужела поради камшикување


Трговец со скапоцености од Сафолк, Велика Британија, кој бил инспириран од книгата „50 нијанси сиво“, ја камшикувал својата љубовница по што бил обвинет за сексуален напад. 

Стивен Лок (43) и неговата девојка салале да ја заживеат фантазијата на господар и робинка, откако и двајцата го прочитале романот. Но, сега жената се жали затоа што смета дека Лок се занесол во романот, по што таа вриштела од болка.

Полицијата по нејзината пријава, започнала истрага и покрај тоа што таа му испратила писмо во кое му ветувала дека ќе биде негова робинка и дека ќе ја прифати болката која ќе и ја нанесе. На поротата и требаа два часа за да го ослободи.

0815007.73
За време на судењето се дознало дека двојката својата сексуална врска ја започнале пред неколку години, откако се запознале на интернет за странци за осамени. Тие учествувале во групен секс, врзување, а за време на сексот и се снмале и снимките ги пуштале на некој непознат преку интернет.
Жената, разведена мајка во четириесетите, испратила писмо со обвинение на пети август, ден пред да ја спроведат фантазијата на дело. Според романот „50 нијанси на сиво“ таа му напишала на Лок.
„Сакам да му допуштам на Стивен Лок да ме искористи и мене и моето тело како роб. Подготвена сум да направам се што мојот господар ќе посака. Во тоа може да се вклучи и болката, доколку господарот не биде задоволен од мене“.

Дури направила и тетоважа на интимното место на кое пишувало „Во сопственост на Стивен Лок“.
По сексот ја оставил врзана и седнал на комјутерот.
Но фантазијата набрзо преминала во зло. Обвинетиот ја врзал околу вратот и и ги врзал рацете со ланец, а потоа ја приморал да легне на стомак на креветот. Стивен Лок потоа почнал да ја мава со камшик по задницата.

„Не очекував дека ќе ја користи целата сила во ударите. Очекував дека тоа ќе биде лесно казнување“, му рекла на судот, Кога го прашала зошто тоа го прави, тој и одговорил „Трпи и ќути“.
Стивен Лок потоа имал секс со неа. Полицијата ја повикал нејзин пријател на кого преку СМС му кажала дека е врзана како куче. Полицијата ја пронашла пред куќата на Лок во неугледна состојба.
Лок на судењето тврдел дека таа заборавила да го употреби кодираниот збор кој го договориле во случај да некои од нив двајца требало да прекине.
„50 нијанси сиво“ е продадена во повеќе од 65 милиони примероци.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1